top of page
gymnasion12_edited_edited.jpg

posilovna

"U nás nenajdete žádné stroje či běžecké pásy!"

Otevřeno pro veřejnost

Pondělí - Neděle 07:00 - 22:00

MYŠLENKA

KOMPLEXNOST CELÉHO TĚLA

V Gymnasionu se snažíme udržet myšlenku starověkého Řecka, že fyzický trénink by neměl být jen sezení na jednom místě a cvičení jednoho svalu, ale mělo by se jednat o komplexní rozvoj síly celého těla. Měli bychom tedy umět ovládat své tělo na zemi, hrazdě či v prostoru, jako například na kruzích. Měli bychom být schopni uzvednout těžkou činku ze země, stejně jako bychom měli umět zvednout těžký kámen a přenést ho. Kromě toho je potřeba rozvíjet další schopnosti, jako rychlost, vytrvalost či koordinace. V Gymnasionu se tedy naučíte ne jenom, jak cvičit, ale také jak správně běhat, skákat a nebo třeba zápasit.

VYBAVENÍ

BĚHAT MŮŽETE JÍT VEN

Gymnasion je tělocvična zaměřena na silový trénink s činkami, jednoručkami, kettlebell a vlastní vahou. Nenajdete u nás žádné stroje či běžecké pásy. Zato u nás najdete spoustu olympijských os, silových klecí, jednoruček, kettlebellů, gymnastických kruhů.

Zacvičí si u nás vzpěrač, powerlifter, crossfiťák, strongman, ale i běžný člověk, který se chce naučit správně cvičit a nedělat jen jednosměrné pohyby na strojích, které nikam nevedou.

VENKOVNÍ WORKOUT ZÓNA

Navíc zde také můžete využít venkovní workoutové hřiště, 20 m² tatami, boxovací pytle a strongmanské disciplíny jako loglift, super yoke, kufry či prowler neboli zátěžové saně. K dispozici je i 10m sprinterská dráha.

gymnasion17_edited.jpg
gymnasion25_edited.jpg
bottom of page