top of page

GYMNASION TRENÉŘI

V naší tělocvičně se setkáte pouze s těmi nejlepšími trenéry, kteří jsou kvalifikovanými odborníky ve svém oboru. Naši trenéři jsou zde proto, aby Vás podpořili na každém kroku Vaší cesty za dosažením Vašich cílů. Můžete se na ně plně spolehnout – vyslechnou Vás, porozumí Vašim potřebám a připraví Vám individuální tréninkový plán šitý na míru.

VL.jpg

VLADIMÍR DIVIŠ

Osobní silový a kondiční trenér

Ahoj, jsem Vláďa a má práce se dá nazvat jako osobní silový a kondiční trenér. Já se ale vidím spíš jako tělocvikář, protože fyzický trénink není samozřejmě jen o zvedání činek, ale měl by být zaměřen na komplexní pohybový rozvoj daného jedince.

Mám mnohaleté osobní zkušenosti se silovým tréninkem. Zaměřuji se převážně na sportovce a na individuální přípravu silových či kondičních tréninků. Rád také pomůžu lidem co se chtějí jen dostat do formy.

MICHAL MAREŠ

Osobní silový a kondiční trenér

Jsem silově-kondiční osobní trenér, který svoji práci bere vážně. Pomáhám stovkám lidí kvalitně cvičit, lépe jíst a pracovat na trvalém seberozvoji. Společně zvládneme vaši transformaci. 

Specializuji se na silový a kondiční trénink pro rekreační účely a pro vybrané vrcholové i amatérské sportovce. Další mojí velkou předností je diagnostika pohybového aparátu, která je dnes na zahraniční úrovni. Díky diagnostice si mohu dovolit část své odbornosti směřovat také k pohybové nápravě při vybraných obtížích, bolestech anebo zranění.

MIKE_edited.jpg
Misa kucerova_edited.jpg

MÍŠA KUČEROVÁ

Fyzioterapeutka a silově kondiční trenérka

Ahoj, jsem Míša, fyzioterapeutka, přičemž aktivně cvičím celý život. Od roku 2019 se věnuji silovému sportu, primárně strongman a powerlifting. Prvky těchto sportů ráda začleňuji i do tréninku pro vybudování kondice a síly s ohledem na Tvé individuální cíle.

Pohyb je důležitý pro každého z nás a mým cílem je najít formu pohybu, která Tě bude bavit a bude Ti šitá na míru. Nezávisle na tom, jestli chceš hubout, nabírat, budovat kondici nebo rehabilitovat po úrazu.

misa polak.jpeg

MICHAL POLÁK

Silově kondiční trenér a trenér kalisteniky

Ahoj, jmenuji se Michal, jsem nadšený fitness trenér se specializací na práci s nováčky. Mým cílem je nejen naučit vás, jak správně cvičit, ale také vás motivovat a podporovat na vaší cestě k silnějšímu a spokojenějšímu já.

Tréninky v angličtině mi nedělají problém.

misa polak.jpeg

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vyplňte do formuláře o jakého trenéra byste měli zájem a my ho s Vámi spojíme

Děkujeme za odeslání!

bottom of page